ZARZĄD
Bartosz Zaborowicz - Prezes Zarządu, Szef Działu Handlowego

Absolwent Wyższej Szkoły Pedagogicznej (Uniwersytet Zielonogórski)
Od 10 lat pracuje w Spółkach zajmujących się urządzeniami multimedialnymi, koordynator i zarządca powstałej sieci infokiosków w Spółce Magnus Info System, w latach 2003- 2008 współwłaściciel, członek zarządu w spółce Neo Media Systems.

W 2008 wyjście ze Spółki współpraca z NMS na stanowisku Dyrektora Regionalnego w otwartym przez siebie oddziale wrocławskim. W okresie pracy i współpracy w NMS doprowadził do podpisania umowy z TP S.A. na dostawę do ING kilkuset infokiosków multimedialnych do wykonywania transakcji elektronicznych.

Od 2010 współpracownik Sputnik Software specjalizującego się w sprzedaży i dystrybucji własnego oprogramowania do elektronicznej obsługi dokumentów, głównie dla Urzędów Administracji Publicznej.

W 2013 wraz z Andrzejem Kurkiem pozyskał inwestora do nowego projektu związanego z kasami automatycznymi w postaci IQ Partners S.A. (posiada pośrednio poprzez wehikuł inwestycyjny InQbe Sp. z o.o., 40% udziałów w nowej spółce ) i utworzyli GreenCash Technologie Sp z o.o. posiadając w niej 30% udział. W chwili obecnej zasiada w Zarządzie.
Andrzej Kurek - Członek Zarządu, Szef Działu Technicznego

W przeszłości min.: Praca na stanowisku kierownika linii w Sony Poland. Manager w odpowiadający za rozwój i wdrożenie linii produktowych 5net -pierwsze wdrożenie palmtopów handspring w Polsce, telekomunikacja obszar produktowy Panasonic.

Innowacyjne technologie VoIP prekursorskie wdrożenia - współpraca ze światowym potentatem Net2phone i wdraanie tej technologii oraz produktów w Polsce.

Zarządzanie produkcją Neo Media Systems - urządzenia multimedialne w tym sieć kilkuset kiosków do instytucji bankowych. W 2013 wraz z Bartoszem Zaborowiczem pozyskał inwestora do nowego projektu związanego z kasami automatycznymi w postaci IQ Partners S.A. (posiada pośrednio poprzez wehikuł inwestycyjny InQbe Sp. z o.o., 40% udziałów w nowej spółce ) i utworzyli GreenCash Technologie Sp z o.o. posiadając w niej 30% udział. W chwili obecnej zasiada w Zarządzie.


Firma
Dane kontaktowe
Media
Współpracaimgimg
img
img
img
img

Polkan Technologie Spółka z o.o.
02-972 Warszawa , ul. Sarmacka 5J

biuro handlowe:
ul. Sarmacka 5 J 02-972 Warszawa

Dział Handlowy:
Telefon 509 130 203
handlowy@polkan-technologie.pl
Serwis
Telefon : 797983464 oraz 720850236
serwis@polkan-technologie.pl


img
Twitter
img
Facebook
img