POLKAN
Działamy na rynku zarządzania i produkcji systemów multimedialnych, służących prezentowaniu treści informacyjnych, reklamowych, edukacyjnych, etc. Tworzymy gamę wysokiej jakości własnych produktów, ale nie stronimy od korzystania z rozwiązań naszych renomowanych partnerów. Bazując na wiedzy i doświadczeniu połączyliśmy nasze wybrane rozwiązania i stworzyliśmy z nich produkty odpowiadające potrzebom zróżnicowanych grup Klientów. Na bazie atrakcyjnych wizualnie, prostych i intuicyjnych w obsłudze, urządzeń tworzymy spójne sieci informacyjne, reklamowe i usługowe, zarządzane dzięki efektywnym systemom informatycznym.

Jesteśmy aktywnym integratorem, potrafiącym usprawniać procesy biznesowe, sprzedażowe, marketingowe, produkcyjne i logistyczne. Wymiernie pomagamy w realizacji zaplanowanego zwrotu z inwestycji. Stosujemy oprogramowanie znanych firm światowych oraz własne, dedykowane dla konkretnego środowiska biznesowego, ze szczególnym wykorzystaniem technik automatycznej, zdalnej identyfikacji osób, przedmiotów i towarów (RFID). Dostarczamy również hardware niezbędny do realizacji powierzonych nam zadań, a tam gdzie to możliwe staramy się wykorzystać już istniejącą infrastrukturę.

Rozwój nowoczesnych technologii tworzy skuteczne i coraz bardziej powszechne narzędzia multimedialnej komunikacji. Posiadające doświadczenie, firma Polkan Technologie Sp z o.o. opracowała i wdraża własne, niezależne rozwiązania komunikacyjne, wyposażone w mechanizmy dostosowane do indywidualnych potrzeb użytkowników i klientów.

HISTORIA POLKAN:

Firma wznowiła działalność w 2010 r. pod nazwą Polkan Technologie. Kadra zarządzająca i doradcza uczestniczy w biznesie od 2003 roku. Obecnie firma działa na rynku lokalnym, współpracując niejednokrotnie z zagranicznymi podmiotami.

Spółka Polkan Technologie działa jako spółka kapitałowa od początku swojego istnienia. Prace dotyczące multimedialnych systemów informacyjnych sterowanych poprzez monitory dotykowe ( touch - screen) rozpoczęto w marcu 2010 r. kiedy spółka przeszła restrukturyzację właścicielską. W jej wyniku zostało, do końca 2014 roku, uruchomionych blisko 400 punktów obsługiwanych przez technologię dotykową i multimedialną. Zasięg wdrożeń obejmuje cała Polskę min. Warszawa, Poznań Białystok, Zakopane, Trójmiasto. Głównymi produktami są infokiosku multimedialne, ekrany wielkoformatowe dla biur i urzędów, kasy automatyczne dla administracji publicznej i instytucji finansowych.

Wykorzystując to firma tworzy dedykowane rozwiązania dla klientów korporacyjnych i instytucjonalnych.

W wyniku prac powstały dedykowane projekty:

dla urzędów administracji publicznej

dla banków (początkowo prosty dostęp do serwisu internetowego, sukcesywnie poszerzany o funkcjonalności usługowe, płatnicze i multimedialne,

dla turystyki i informacji ( informatory miejskie, wzbogacane o funkcje separowanej video-konferencji, płatnicze dostępowe)

projekty reklamowe i multimedialne

dedykowane rozwiązania dostosowane do potrzeb instytucji rządowych, samorządowych korporacji i klientów indywidualnych


Firma
Dane kontaktowe
Media
Współpracaimgimg
img
img
img
img

Polkan Technologie Spółka z o.o.
02-972 Warszawa , ul. Sarmacka 5J

biuro handlowe:
ul. Sarmacka 5 J 02-972 Warszawa

Dział Handlowy:
Telefon 509 130 203
handlowy@polkan-technologie.pl
Serwis
Telefon : 797983464 oraz 720850236
serwis@polkan-technologie.pl


img
Twitter
img
Facebook
img