AKTUALNOŚCI

Styczeń 2015
Wraz z Siemens S.A. rozpoczynamy instalację kilkunastu Totemów - Terminali Informacji Pasażerskiej dla Zarządu Dróg Miejskich w Poznaniu. Jest to już kolejna inwestycja tego typu w naszym kraju, która jest realizowana przez Polkan Technologie Sp z o.o.

Grudzień 2014
Realizacja projektu z firmą InteliWise kiosków biurkowych dla Ministerstwa Gospodarki. Projekt pilotażowy obejmuje zainstalowanie dwóch urządzeń przystosowanych do obsługi przez osoby niepełnosprawne w tym poruszające się na wózkach inwalidzkich. Samo urządzenie jest rodzajem bezosobowego punktu kontaktowego, które jednakże umożliwia bezpośrednie połączenie z doradcą poprzez infolinię.

Listopad 2014
Polkan Technologie nawiązuje współpracę z Media Plus Jacek Sadłowski i kontynuuje wdrażanie infokiosków informacyjnych wielkoformatowych dla Grupy Atrium. Tym razem nowy kiosk powędruje do Torunia.

Listopad 2014
Polkan Technologie podpisuje umowę ze Sprint S.A. na dostawę totemów wielkoformatowych do systemu informacji pasażerskiej dla nowopowstałej linii kolejowej Pomorskiej Kolei Metropolitalnej.

Wrzesień 2014
Kolejna odsłona instalacji wraz z Kudrycki Media Service Spółka Komandytowa infokiosków do obsługi pracowników zakładów produkcyjnych w tym fabryk samochodów.

Sierpień 2014
Zakończyliśmy wdrożenie wraz z McComp S.A. nowego produktu na naszym rynku a mianowicie wrzutomatu pasków basenowych połączonego z systemem bramkowym i rozliczeniowym. Pierwsza instalacja odbyła się w kompleksie basenowym Hotelu Grand Lubicz w Ustce.

01-01-2013
Polkan Technologie kontynuuje wdrażanie swoich urządzeń w zakładach produkcyjnych. Tym razem otrzymaliśmy zlecenie na infokioski wiszące o podwyższonej odporności od firmy IGLOTEX. Kioski wykonane z materiałów wytrzymujących ekstremalne warunki panujące tuż przy linii produkcyjnej.
Styczeń 2013
Nowy rok obfituje w wiele projektów, które po okresie bardzo zauważalnego spadku produkcji w naszym kraju w roku 2012 teraz powoli acz widocznie podnosi się do wcześniejszego poziomu. Życzmy sobie aby Nowy Rok był dla nas wszystkich bardzo obfity zarówno w realizacje jak i nowe wyzwania.
IV Kwartał 2012 roku
Polkan Technologie intensywnie pracuje nad usprawnieniem kasy Automatycznej czego najlepszym przykładem jest otrzymanie zlecenia na wdrożenie kas automatycznych w UM Wrocław na rzecz PKO BP. Prace pozwalają na rozwinięcie projektu dla potrzeb klientów Urzędu. Poprzez kasę można realizować płatności nie tylko za pomocą gotówki ale również kart płatniczych. Produkt Polkan Technologie jest najlepszy w swoim segmencie produktów produkowanym na terenie Polski, a przy tym bezkonkurencyjny cenowo przy zachowaniu najwyższej jakości podzespołów.
05-12-2012
Polkan Technologie wraz z Matinternet S.C. wdrożyło w zakładzie produkcyjnym Wimech S.C. system rejestracji pracowników. System oparty o monitor dotykowy oraz czytnik wraz z jasną intuicyjną aplikacją .
30-11-2012
Polkan Technologie i Matinternet są przykładem doskonałej współpracy przy urządzeniach multimedialnych. Kolejnym owocem wspólnej pracy jest wdrożenie kilku sztuk infokiosków, których przeznaczeniem jest użytkowanie przez pracowników zakładów produkcyjnych.
30-11-2012
Ponownie z naszym Partnerem Matinternet S.C. doprowadzamy do wdrożenia kilkunastu kiosków dla potrzeb VW Polska. Jest to kontynuacja projektu z przełomu 2010/2011 roku.
19-10-2012
Polkan Technologie z firmą E-media z Lublina wdraża infokioski multimedialne przeznaczone również do użytkowania przez osoby niepełnosprawne na zamówienie Katedry w Zamościu.
05-10-2012
Polkan Technologie na zlecenie Urzędu Miasta Ustroń dokonuje gruntownej konserwacji wielkoformatowych urządzeń multimedialnych. Skutkuje to uruchomieniem całej sieci informacyjnej oraz dostarczeniem wysokiej jakości urządzeń multimedialnych opartych o technologię dotykową.
31-07-2012
Kolejny kiosk dla urzędów administracji publicznej. Tym razem na zlecenie Urzędu Wojewódzkiego w Kielcach wraz Touch Soft instalujemy kiosk w Połańcu. Kiosk zewnętrzny z zadaszeniem pozwala na korzystanie w mniej sprzyjających warunkach atmosferycznych.
Lipiec 2012
Lipiec okazuje się miesiącem bardzo wytężonej pracy. Polkan Technologie podpisał umowę z grupą Atrium na wykonanie oprogramowania do obsługi przez Klientów Galerii Handlowych i Centrów Handlowych na wielkoformatowe multimedialne ekrany dotykowe. Jednocześnie umowa przewiduje pełną konserwację urządzeń aby mogły sprawować w dalszym ciągu rolę pełnego medium informacyjnego.
02-07-2012
Rozpoczęliśmy wraz z naszym Partnerem CHBS Sp. z o.o. wdrożenie pierwszych Kas Automatycznych w Urzędzie Miasta Łódź. Kasy są udogodnieniem dla Klientów Urzędu w dokonywaniu opłat min. Gruntowych, podatków ect. Kasy Automatyczne firmy Polkan Technologie przyjmują zarówno bilon jak i banknot i również w tych dwóch opcjach wydawana jest reszta z dokonanych opłat. Klient każdorazowo otrzymuje potwierdzenie dokonanych wpłat za pomocą drukarki paragonowej.
26-06-2012
Po raz kolejny jesteśmy aktywni na rynku pracy. We współpracy z Touch Soft zainstalowaliśmy infokiosk w powiatowym Urzędzie Pracy w Świdniku. Urządzenie to jest dedykowane dla osób niepełnosprawnych w tym również dla tych poruszających się na wózkach inwalidzkich.
01-03-2012
Spółka rozpoczyna bardzo intensywne działania związane z wdrożeniem na rynek nowego produktu skierowanego do urzędów administracji publicznej oraz instytucji finansowych a Mianowice Kas Automatycznych oraz Opłatomatów. Początek roku to bardzo intensywne rozmowy i negocjacje z jednym ze znaczących Banków w Polsce mających na celu edrożenie pilotażowe pierwszych sztuk .
20-01-2012
Nowy Rok nowe cele dla firmy. Styczeń dostarczył nowe realizacje. Wraz z Instytutem Systemów Przestrzennych i Katastralnych S.A. w Gliwicach zrealizowaliśmy projekt "Budowa i wdrożenie Geograficznych Systemów Informacji Przestrzennych w Powiecie Oświęcimskim" projekt obejmował wdrożenie 9 infokiosków wewnętrznych i zewnętrznych.
29-12-2011
Ponownie administracja publiczna zaufała naszym produktom. Koniec roku przyniósł nowy kiosk multimedialny w Powiatowym Urzędzie Pracy w Bielsku Podlaskim. Oprócz standardowych informacji dotyczących działania urzędu oraz obejmujących rynek pracy, klienci mogą za pomocą drukarki wydrukować sobie najistotniejsze informacje włącznie z ofertami zatrudnienia.
24-12-2011
Polkan Technologie Sp z o.o. z MatInternet S.C. zrealizował z sukcesem projekt "Budowa społeczeństwa informacyjnego w Gminie Jabłonka" dla Gminy Jabłonka na dostawę 10 sztuk infokiosków multimedialnych wiszących mających jednocześnie funkcje Hot Spot'ów.
15-11-2011
Polkan Technologie Sp z o.o. wraz ze Sprint S.A. z sukcesem dostarczyła i zainstalowała nowe infokioski multimedialne dla Starostwa Powiatowego w Mrągowie .
27-10-2011
Polkan Technologie ponownie zdobył nowe rynki. Wraz z Partnerem PRZP Z. Leśniak S.J. rozpoczął realizację zamówienia dla Muzeum Historyczno-Archeologicznym w Ostrowcu Świętokrzyskim. Przedmiotem zamówienia są infokioski wewnętrzne i zewnętrzne wolnostojące.
25-10-2011
Ponownie zostaliśmy docenieni przez rynek za wkład w instalacje urządzeń multimedialnych wielkoformatowych. Zrealizowaliśmy ponownie zamówienie od Valmea Investments Sp z o.o. na dostawę wielkoformatowego ekranu w biurowcu przy ul. Polnej wraz z systemem zarządzania kontentem.
17-10-2011
Polkan Technologie Sp z o.o. pozyskało nowego klienta i Partnera. Podpisana umowa ze Sprint S.A. na dostawę urządzeń multimedialnych w tym infokiosków ma zostać zrealizowana w połowie listopada bieżącego roku.
13-10-2011
Polkan Technologie Sp z o.o. wraz z Lumena S.A. rozpoczęła współpracę w zakresie wdrożenie urządzeń przyjmujących dokumenty również te w formie elektronicznej. Pierwszych efektów w postaci zainstalowanych urządzeń spodziewamy się w początkach nowego 2012 roku.
04-10-2011
Polkan Technologie Sp z o.o. podpisał umowę z Vita Group Sp z o.o. na instalację infokiosków z elektrycznie regulowaną wysokością dla Urzędu Miasta Rybnik.
23-09-2011
Polkan Technologie Sp z o.o. z New Digital Media Poland Sp z o.o. zrealizował z sukcesem zamówienie dla Formind W. Domanik, M. Leśnik na dostawę infokiosków oraz urządzeń bluetooth marketing na terenie Miasta Radzionków. Infokioski są przystosowane do pracy w ekstremalnych warunkach atmosferycznych oraz posiadają elektryczną regulację wysokości, ułatwiając pracę z urządzeniem osobom niepełnosprawnym.
31-08-2011
Polkan Technologie Sp z o.o. zyskało nowego klienta w postaci Telefonii DIALOG S.A.. Przedmiotem pierwszego zamówienia były infokioski do projektu "Rozbudowa regionalnej sieci szerokopasmowej Telefonii DIALOG S.A. w województwie łódzkim"
28-07-2011
Polkan Technologie Sp z o.o. wspólnie z New Digital Media Poland Sp z o.o. podpisało umowę na dostawę dla UM Radzionków urządzeń bluetooth marketing. Według założeń urządzenia będą funkcjonować w drugiej połowie września 2011.
28-07-2011
Polkan Technologie Sp z o.o. podpisało umowę z FORMIND s.c., W. Domanik, M. Leśnik, na dostarczenie 6 szt. infokiosków zewnętrznych dla osób niepełnosprawnych z regulowana wysokością ekranu i klawiatury dla UM Radzionków. Według założeń urządzenia będą funkcjonować w drugiej połowie września 2011.
14-07-2011
Compensa S.A. jest kolejnym klientem firmy Polkan Technologie Sp z o.o.. tym razem przedmiotem zamówienia były czytniki kodów kreskowych wraz z oprogramowaniem do przeprowadzania inwentaryzacji środków trwałych.
17-06-2011
Polkan Technologie Sp z o.o. dostarczyło kolejne infokioski w nowe obszary naszego życia. Tym razem zamówienie objęło 8 szt. infokiosków dla Narodowego Banku Polskiego.
16-06-2011
Miło nam poinformować, że po raz kolejny wyposażyliśmy szkoły w urządzenia interaktywne min. tablicę interaktywną wraz z projektorem krótkoogniskowym oraz jednostką PC. Miejscem instalacji było II Liceum Ogólnokształcące im. Jana Matejki w Siemianowicach Śląskich.
15-06-2011
Polkan Technologie Sp z o.o wdrożyło system informacyjny dla Skylight Złote Tarasy, ul. Złota 59 , Warszawa w oparciu o ekran wielkoformatowy i infokiosk multimedialny wraz z oprogramowaniem do zarządzania treścią.
13-05-2011
Polkan Technologie Sp z o.o. wykonał na zlecenie Trias S.A. 5 szt. infokiosków z tego również dla osób niepełnosprawnych.
10-05-2011
Polkan Technologie Sp z o.o. wraz z firmą Touch-Soft zainstalowała kilkanaście infokiosków w powiecie włodawskim. Instalacja objęła 7 infokiosków wewnętrznych oraz 6 infokiosków zewnętrznych.
10-04-2011
Polkan Technologie Sp z o.o. wraz z Lumena S.A. zakończyła sukcesem dostawę i wdrożenie 2 kiosków multimedialnych wiszących na budynkach Starostwa Powiatowego w Dzierżoniowie.
15-03-2011
Polkan Technologie Sp z o.o wdrożyło system informacyjny w Catalina Office Center, ul. Wyścigowa 6, Warszawa w oparciu o ekran wielkoformatowy wraz z oprogramowaniem do zarządzania treścią.
15-02-2011
Polkan Technologie Sp z o.o zawarło umowę z Catalina Investment Sp z o.o. na wdrożenie systemu informacyjnego opartego na ekranach wielkoformatowych.
31-12-2010
Polkan Technologie Sp z o.o. wraz z Lumena S.A. zakończyła sukcesem Wdrożenie 4 publicznych punktów dostępu do internetu w Gminie Bogatynia jako element projektu "Wrota Bogatyni"
23-12-2010
Polkan Technologie Sp z o.o. wraz z Lumena S.A. zakończyła projekt na dostawę 5 infokiosków dla Starostwa Powiatowego w Nakle nad Notecią
21-12-2010
Polkan Technologie Sp z o.o. wraz z Lumena S.A. zainstalowali i uruchomili dwa infokioski dla projektu GEOPORTAL 2, wraz z niezbędnym oprogramowaniem umożliwiającym prezentację strony portalu http://www.geoportal.gov.pl/


Firma
Dane kontaktowe
Media
Współpraca img img
img
img
img
img

Polkan Technologie Spółka z o.o.
02-972 Warszawa , ul. Sarmacka 5J

biuro handlowe:
ul. Sarmacka 5 J 02-972 Warszawa

Dział Handlowy:
Telefon 509 130 203
handlowy@polkan-technologie.pl
Serwis
Telefon : 797983464 oraz 720850236
serwis@polkan.com.pl


img
Twitter
img
Facebook
img